Winkel » Bloemzaden eenjarig » Zomeraster - Callistephus » Uw klantgegevens  |  Inhoud winkelwagen  |  Afrekenen
Categorieën
Nieuwe producten Meer
Palmpot, Boompot, Rozenpot 9x9x21cm 1000 stuks
€395.00
Snel zoeken

Gebruik trefwoorden om een artikel te vinden.
Uitgebreid zoeken
Talen
Netherlands English Deutsch
Valuta
Informatie
Verzenden & retourneren
Privacy verklaring
Algemene voorwaarden
Neem contact op
Zomeraster Garden Jewel (Callistephus chinensis) 70 zaden  €1.25

Seedo zaden, goedkoop, snel en betrouwbaar.
Inhoud: +/-70 zaden
Prijs: €1.25

Botanische (wetenschappelijke) naam : Callistephus chinensis Garden Jewel
Synoniem :
Nederlandse naam : Aster zomer Garden Jewel

Middelvroege halfhoge snijaster, waarvan de bloemen op rechte sterke stelen staan. Het is een chrysantbloemig type. Vrij groot en prachtig van kleur namelijk: roze & wit. Een juweel op de vaas en ook lang houdbaar. Voorzaaien onder glas of zaaien direct in de volle grond. Jaarlijks op een andere plaats zaaien of uitplanten.

Hoeveelheid:
Klanten die dit produkt hebben gekocht kochten ook
Gipskruid Covent Garden (Gypsophila elegans) 1000 zaden SL
Strelitzia reginae (oranje paradijsvogelbloem) 3-5 zaden
Leeuwenbek Halfhoog (Antirrhinum) 3500 zaden

Moerasspirea (Filipendula ulmaria) 75 zaden
Zinnia elegans Peppermint Stick - 125 zaden
Ananasbloem (Helenium aromaticum) 400 zaden SL

Winkelwagen Meer
Uw winkelwagen
is leeg

Copyright © 2021 Seedo - zaden